צליל עסקי

פעם לפרסום היו גבולות ברורים וצפויים. היינו מצפים לראות פרסומת בטלוויזיה במהלך תכניות ושידורים, ברדיו בדרך לעבודה, על שלטי חוצות, בעיתון ובתיבת הדואר בתצורה של פלאיירים ועלונים. עם התקדמותה המהירה של הטכנולוגיה החל מסוף שנות התשעים ואילך אנחנו עדים להתרחבות והעמקה של עולם הפרסום והשיווק לתוך ממדים ומרחבים חדשים ובלתי צפויים בעליל. אחד המבעים שהשתרשו היטב כפן שיווק שהוא בגדר חובה עבור כל עסק שמכבד את עצמו, הרי זה צליל עסקי שעליו יפורט מיד.
    
צליל עסקי - תעודת זהות
הצליל העסקי הוא הנו קטע סאונד ייחודי שמהווה חותמת ווקאלית של העסק. השיווק של היום מתפרס על כל החושים. כל עסק ממתג את עצמו ויזואלית בלוגו וחותמת מייל בעלי צבעים אופייניים שתופסים את העין אבל זה לא מספיק. כדאי לתת מענה שיווקי גם לממד הווקאלי על מנת שתצליחו לתפוס את תשומת ליבם של לקוחותיכם הפוטנציאליים במקסימום ערוצים.
קחו בחשבון שיש בינינו רבים שהם עיוורים או כבדי ראייה. אלו הם לקוחות לכל דבר ועניין וכדי לפנות אליהם אין דרך אחרת אלא על דרך הסאונד שהיא העיקרית או היחידה שנגישה עבורם. נגישות היא נושא חשוב מאד שנהייה אופנתי במאה ה 21 ובצדק.

היכן שומעים אותי
החותמת הווקאלית הזאת שנהוג לכנותה "לוגו מוסיקלי" היא חד פעמית וייחודית. היא מולחנת ונכתבת בהתאם לאופי השיווקי של העסק והיא מתווספת לכל מקום שבו ניתן ללוות את הלוגו הוויזואלי על ידי קול (כמו טלפון) או בערוצים בהם אין תמונה אך יש סאונד, כמו רדיו. הלקוחות שלכם יפגשו את הצליל שלכם כאשר יתקשרו למשרדי החברה או לטלפונים סלולריים שיבחרו לכך, ברדיו, בטלוויזיה, בגוגל, ביוטיוב ובכל מקום שתחפצו בכך וזה יתאפשר מבחינה טכנית.

האפשרויות הגלומות בעבור עיצוב צליל ייחודי משלכם הנן רחבות וניתן להתאים פתרונות מגוונות בהתאם להעדפות סגנון ותקציב שונות.ברוכים הבאים למאה ה 21.

אנחנו AudioID ואנחנו כאן לחבר אתכם לשיווק מודרני ואפקטיבי בכל ערוצי הסאונד. נשמח להעניק לכם ייעוץ ראשוני ללא עלות בכל הקשור לתחום הזה. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו כבר עכשיו ל 03-5370332. אנחנו מזמינים אתכם לקריאה רחבה יותר באתר שלנו. נשמח להכיר אתכם וללוות אתכם בתהליך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram