מיתוג קולי למרכזיה

מנווטים את הדרך בכל סוגי המרכזיות
פתיח , תשדירי ניתוב ותתי ניתוב ל-IVR בכל השפות, תשדירי המתנה (Music On Hold) ותשדיר מענה לסוף יום

למערכת ניתוב השיחות יש חשיבות בלתי רגילה. תשדיר ניתוב מוצלח יהיה קל להבנה ולהתמצאות ויוריד את העומס מנותני השירות בחברה.

ניתוב טוב ירגיש ללקוח מובן מאליו. במידה והניתוב לא יתאים – הלקוח יגיע טעון ונרגן לשיחה או שיקיש על מספרים ככל העולה על רוחו ויגיע למקום הלא נכון. הוא יטורטר בהעברות השיחה, יתרגז ויעמיס על המערכת. כל זה במידה והוא בכלל יישאר על הקו, ולא יתייאש וינתק. המשימה שלנו היא להפוך את החוויה הזו לכמעט שקופה עבור הלקוח, לנעימה ככל האפשר ולכזאת שתכבד את הזמן שלו ותקל על מתן השירות והמענה מצידנו.

 מטרתם של תשדירי ניתוב השיחות  הוא לאפשר לעסק להביא את הלקוחות המתקשרים בדיוק אל איש המקצוע או המחלקה שהם צריכים, במהירות ובקלות. את המסע הזה, שהוא חלק ממסע  הלקוח מול המותג, מובילים קריינים מקצועיים, המתמחים בהעברת המסרים האלה בצורה רהוטה ונעימה ותוך מודעת לכללי חוק הנגישות.

את התשדירים ניתן להקליט בשפות שונות, בהתאם לצרכי העסק או הארגון שלכם. לטעמנו, רצוי מאוד להוסיף את השפה האנגלית כיוון שזה משרת את תדמית המותג ונותן לעסק גם מימד של בינלאומיות.

album-art

Sorry, no results.
Please try another keyword
00:00

את הקריינות מלווים בפתיח ובהמשך בתשדירי ההמתנה צלילים נוספים, כמו מוסיקת רקע או ג'ינגל, כך שנוצרת חבילה שלמה התואמת את רוח העסק. מחקרים שיווקיים מגלים כי למעלה מ-75 אחוז מהלקוחות מעדיפים להאזין למוסיקה בעת ההמתנה למענה אנושי על פני צליל החיוג. העובדה הזאת היא ההזדמנות שלכם לבחור את המוסיקה שהכי מתאימה לחברה שלכם, ועל הדרך לחשוף את לקוחותיכם לכל מה שהם צריכים לדעת לפני השיחה עם נציג מטעמכם – הודעות, מבצעים, שעות הפעילות ועוד.
בין היתרונות הבולטים של חברת Audio ID אפשר למנות את הייעוץ בבנייה נכונה של הניתוב, את מהירות התגובה ומסירת העבודה הסופית, את מגוון הקריינים והקרייניות ואת הספריה המוסיקלית העשירה והייחודית שלא תמצאו בשום מקום אחר. הספריה נכתבה והותאמה במיוחד להאזנה בטלפון מבחינת סוג הצלילים, האווירה והכלים בהם השתמשו המוסיקאים של החברה.

למה זה חשוב?

ניתוב שיחות איכותי הוא כלי הכרחי לעסק שרוצה לשדר רצינות ומקצועיות. מדובר בכלי נפוץ כל כך שהלקוח כבר מצפה לו כשהוא מתקשר לארגון או לעסק – זה מה שמבדיל בין עסקים מתחילים וקטנים לאלה שכבר התבססו והוכיחו את עצמם.
יתרון נוסף הוא החיבור של הלקוח אל המותג. טיפול מהיר ומדויק בכל פנייה יכול לאפשר לעסק שלכם להמשיך לפעול מסביב לשעון גם ללא צורך להפעיל נציגים אנושיים לאורך היממה.

לאחר הניתוב למקום הנכון והמדוייק ביותר יכול להתרחש אחד משני מצבים: מענה בשלוחה המבוקשת או כניסה של הלקוח למצב המתנה. כעסק, כדאי לנצל את זמן ההמתנה הזה בצורה המיטבית - להקפיד ולחשוב מה אנחנו מספרים ללקוחות.
כשלקוח מתקשר כדי להתלונן, לא יהיה נכון להשמיע לו מסרים של מכירה ולהציע לו שירותים נוספים. אך כשלקוח מתקשר כדי לרכוש משהו, זה בהחלט זמן טוב לספר לו על מוצרים חדשים והטבות – וגם לעדכן אותו על קיומם שלעמוד הפייסבוק או האינסטגרם של העסק.

בנוסף, חשוב לא לחזור על אותם מסרים בלופ אינטנסיבי אלא לחשב מראש את זמני ההמתנה המשוערים ובהתאם לכך להתאים את כמות המסרים. שם המשחק הוא דינמיות, זמן ההמתנה הוא מדיה לכל דבר ועלינו להקפיד לחדש ולרענן את המסרים כל הזמן, בהתאם לתקופה, לעונה, לטכנולוגיות חדשות או לכל דבר אחר שיש לנו מה לשתף בו את לקוחותנו. חשוב להקפיד על מסרים רכים ולא להיות אגרסיביים מדי.

זהו גם המקום להשמיע ללקוח את המוסיקה של המותג שלנו ולשפר את החיבור הרגשי. הלקוח לא תמיד קשוב במאה אחוז לצליל ההמתנה בעודו מחכה למענה – אבל מוסיקת הרקע והג'ינגל שלכם יטמיעו היטב את המסר גם בלי שיצטרך להתרכז בכך.

איך יוצרים תשדיר טוב?

תהליך היצירה של תשדיר כולל ניתוח של מספר שלבים ואלמנטים.עלינו למפות את המסרים והתיעדוף העסקי שלהם, לנסח אותם נכון ובפשטות, לבחור את הקריין או הקריינית המתאימים ביותר ולשלב את הכל על מוסיקה - רצוי מאוד מוסיקה ממותגת המשוייכת לעסק.
מעבר לזה, עלינו לחשוב היטב על קהלי היעד ולהתאים עבורם את התשדירים בשפה ובסגנון ההגשה המתאים .חלק מהבחירות הינן תלויות בתקציב ובאסטרטגיה השיווקית של העסק, וכמומחים בתחום אנו יכולים להתאים לכם את החבילה המתאימה ביותר לכל תקציב.

מענה לילה וסופי שבוע

במרכזיות רבות קיימת האפשרות לתכנת את שעות הפעילות, כאשר שיחה שמגיעה מעבר לשעות הפעילות מנותבת להודעה מוקלטת המתאימה לסוף היום. גם ההודעה הזאת היא הזדמנות עסקית ועלינו לנצל אותה בצורה המיטבית.

Audio ID תעזור לכם לנסח הודעה שתכלול גם היבטים שיווקיים והפניות שבזכותן נגדיל את הסיכוי לשמור על הלקוח ולא לאבד את פנייתו. מענה הלילה הוא הזדמנות להפנות את הלקוח למספר טלפון נייד, להשארת פנייה באתר או בעמוד הפייסבוק ולחשיפה של כתובת האתר שלנו.

זקוקים לתשדיר ניתוב?
לפרטים נוספים פנו עוד היום לאודיו אי די בטלפון 
או כתבו לנו בטופס יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram