נתב שיחות עסקי

נתב שיחות לעסק הוא כבר מזמן חלק אינטגרלי מחבילת שיווק עבור עסק שמכבד את עצמו. חשבו אתם מי העסקים שאתם מחייגים אליהם ואתם מגיעים לצליל חיוג ומי העסקים שאתם מחייגים אליהם ומקבל אתכם בצד השני צליל המתנה לירי ושמח. ברור שהחברות הרציניות יותר במשק הן אלו שכבר עובדות עם נתב עסקי. על כל בית עסק לחשוב כיצד הוא מעוניין להיתפס כל ידי הלקוחות שלו ולאיזה צד של המתרס הוא בוחר להשתייך.
    
נתב שיחות לעסק - חיבור הלקוח למותגיתרון חשוב של נתב שיחות עסקי הוא ביכולת שלו לחבר את הלקוח למותג. מי שיש לו נתב עסקי בדרך כלל גם רוכש עבור המותג שלו ג`ינגל עסקי. בעת ההמתנה על הקו הלקוח יכול לעשות הרבה דברים אחרים במקביל אבל הוא ממשיך לשמוע את הג`ינגל בין אם הוא עם הטלפון באוזן, באוזניה או ברמקול. זה ידוע שצלילים נטעמים בגלי המוח באופן היעיל ביותר. צלילים זכורים הרבה יותר מאשר דיבור רגיל ועל כן זמן ההמתנה של הלקוח על הקו הוא הזדמנות מצוינת עבור כל בית עסק להפוך את המר, ההמתנה שעלולה להתארך, למתוק. זוהי הזדמנות להשפיע על הלקוח על ידי החדרת המסר השיווקי באופן פסיבי ומבלי להתאמץ.נתב שיחות עסקי – אוטומציהיתרון נוסף של נתב שיחות הוא בכך שהוא מייצר אוטומציה. כבר לא צריך להושיב מזכירה בכל מחלקה ולשלם לה משכורת חודשית לצורך מענה אנושי ללקוח שמחייג. הגדרת צליל עסקי נכון ומדויק תיתן את המענה החם הזה גם מבלי שיהיה שם אדם חי. פן נוסף של האוטומציה הוא שהלקוח שלכם מקבל מענה גם אם מחייג בשעות שאינן מוגדרות כשעות עבודה. אם למשל בית העסק לא עובד בשבת אבל הלקוח בוחר לחייג בשבת, זה נשמע הרבה יותר טוב כאשר מגיעים להקלטה שמברכת את הלקוח ומודה לו על שיחתו, מעדכנת אותו מתי בדיוק או באיזה אופן הוא יכול לקבל מאיתנו מענה ושולחת אותו לדרך עם ברכת שלום חמה. זה הרבה יותר מזמין לחזור ולחייג בעתיד.
הכירו את AudioID. המומחים מספר אחת למיתוג קולי. אנו מתמחים ביצירת ג`ינגלים, בהטמעת נתבי שיחות מתקדמים ובכל מעטפת הפתרונות הווקאליים עבור כל בית עסק שרוצה להיות הראשון בתחומו. מזמינים אתכם לקרוא עוד על נתבים לעסק ונשמח לסייע לכם בכל התלבטות או שאלה. חייגו אלינו בטלפון 03-5370332 כבר עכשיו ונשמח לחלוק מניסיוננו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram