ג"ינגלים לעסקים

ג`ינגל הוא הוא שיר קצר או צליל קצר שנכתב ומולחן לצרכים פרסומיים. ג`ינגל הוא כלי פרסומי מעולם המיתוג הקולי שידוע באפקטיביות הרבה שלו. במרוצת השנים הוא מקבל מקום של כבוד על מדף מוצרי הפרסום השונים ועליו תוכלו לקרוא במאמר הבא.
    

ג`ינגלים לעסקים - היסטוריההג`ינגל העסקי הראשון הופץ בארצות הברית בסוף שנות העשרים של המאה העשרים, כמעט לפני מאה שנים. הייתה זו חברת מזון שפרסמה מוצר דגני בוקר המבוסס על חיטה מלאה. הפרסום התבצע על ידי שיר קליט בחרוזים שהושמע ברדיו. הנתונים הראו ששמונים וחמישה אחוזים ממכירות המוצר התרחשו באזור בו הג`ינגל שודר. לאור נתון זה החליטה החברה לשנות לגמרי את אסטרטגית הפרסום שלה. היא השקיעה כמעט את כל תקציב הפרסום בזמן אוויר בכל רחבי ארצות הברית והמכירות קפצו בחדות ובאופן שעורר תמיהה רבה. שיטת פרסום זו הייתה חלוצה ומהפכנית לאותם זמנים ורק מותגים חדשניים עם חשיבה אסטרטגית ופרועה שאפשר לקרוא לה "חשיבה מחוץ לקופסה" נקטו באסטרטגיה הזו שהניבה פירות מוצלחים מאד.

הפיצוח שמייצר התמכרותהאסטרטגיה שהחלה לפני כמעט מאה שנים המשיכה להוכיח את עצמה לאורך השנים עד ימינו אנו. ג`ינגלים לעסקים הם לא דבר קל לפיצוח. הרעיון דומה במהותו לסלוגן. קשה מאד לדעת איזה יתפוס ואיזה לא. לעיתים משהו שנשמע מבריק מעל לשולחן הישיבות, פשוט לא "תופס" במציאות ולעומת זאת לעיתים סלוגן שלא עושה רושם בתחילת דרכו, הופך להיות אהוב ושגור בפי כל שנים רבות לאחר פרסומם. אז איך יודעים? פשוט בוחרים בחברה מקצועית שההתמחות שלה היא ג`ינגלים לעסקים. חברה שהצליחה לעשות את זה שוב ושוב ויש לה קבלות שמעידות על כך. אם יש פיצוח והג`ינגל העסקי שנבחר נהיה אהוד על הקהל, רמות ההצלחה הן גבוהות לאין שיעור. שם המותג הופך להיות המנון לאומי, והמכירות בהתאם.


AudioID אחראית לחלק מהג`ינגלים האהובים והמוצלחים ביותר בשוק הישראלי. מאחורינו ניסיון של מאות לקוחות עבורם תכננו, כתבנו והלחנו ג`ינגלים מדויקים בהתאמה אישית. אנו סמוכים ובטוחים שנוכל לייצר עבורכם את הג`ינגל העסקי עליו תמיד חלמתם. אנחנו מזמינים אתכם לעיין בתיק העבודות שלנו ולפגוש את הג`ינגלים המוכרים והאהובים שמלווים אתכם בחיי היומיום. נשמח לייצר עבורכם ג`ינגל או לייעץ בכל נושא הקשור למיתוג קולי בטלפון 03-5370332. חייגו כבר עכשיו, אנחנו לרשותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram