מוסיקה לעסקים

מוזיקה היא פן משמעותי מאד בחיי היומיום. מבלי ששמים לכך לב, היא מקיפה אותנו השכם והערב ונמצאת בכל מקום שבני אדם נמצאים בו. את העובדה הזו אפשר וכדאי לרתום לטובת השיווק של העסק. על מוסיקה לעסקים ויתרונותיה, במאמר הבא.
    
מוזיקה לעסקים
מוזיקה לעסקים יכולה להתבטא במספר שירותים: לוגו מוזיקלי, תשדירי ניתוב, תשדיר המתנה למרכזיה, תשדיר המתנה לטלפון ועוד. כאשר בודקים אפשרות של מתג קולי לעסק יש לפנות לחברה שמתמחה במיתוג קולי. כדאי לבחור בחברה גמישה שתוכל "לתפור חליפה" ייחודית המותאמת לצרכים, לתקציב ולאופי של העסק.

מוזיקה לעסק
לב ליבו של תהליך מיתוג קולי לעסק הוא בחירת לוגו מוזיקלי. הלוגו המוזיקלי מותאם אישית לקמפיין ולבית העסק ויש לו הפוטנציאל לשרת את החברה לשנים רבות קדימה. היתרון הגדול של מיתוג קולי הוא היתרון שעומד מאחורי אופייה הקליט של מוזיקה. מנגינות נוטות להיקלט ולהיטמע באופן עמוק במוח. בעוד שטקסטים הם מדיום אמצעי שמעביר מסרים באופן שטוח יותר, מסר שעובר באמצעות חוש הקול נטמע באופן עמוק מאד ועתיד ללכת עם האדם שקלט את הלחן והמלל הרבה זמן קדימה מבלי שהוא בכלל מודע לכך או בוחר בכך. זהו כוחו של המיתוג הקולי.

מוזיקה לעסק
כאשר בוחרים מיתוג קולי לעסק יש להגדיר תקציב. אם התקציב המוגדר הנו נמוך, אפשר להתחיל "בקטן". לייצר מיתוג קולי ייחודי ולהשתמש בו רק בערוץ אחד. המיתוג הקולי הוא כמו חתימה שכבר שייכת לעסק ותהיה שייכת לו תמיד. כאשר כותבים ומלחינים מיתוג קולי ייחודי למעשה משלמים על זכויות היוצרים של הלחן ועל כן קונים את הזכות לעשות בו ככל העולה על רוחם של בעלי העסק לימים ימימה. זה מאפשר גמישות ב"תפירת החליפה". אפשר לבחון את התגובתיות של הקהל ללחן שנבחר ובמידה ורואים שהתגובתיות היא טובה והמיתוג הקולי "עובד", אפשר להרחיב את הערוצים בהם משתמשים במיתוג הקולי גם אל מחוץ לגבולות העסק. למשל רדיו, או טלוויזיה. מוסיקה לעסקים שעובדת תוכל להתלוות לכל מדיום פרסומי שבו זמין ממד השמיעה. בדיגיטל, בטלוויזיה, ברדיו, בקניונים ועוד. האפשרויות הנן מגוונות ודינאמיות.


Audi ID היא החברה מספר אחת בישראל למיתוג קולי. עם ותק של מעל חמש עשרה שנים ותיק עבודות הרווי בג`ינגלים ובלחנים המוכרים והאהובים ביותר בארץ, אנו סמוכים ובטוחים כי נדע לתת לכם את המענה המקיף והמקצועי ביותר. מוזמנים אתכם ליצור עמנו קשר באתר או להתקשר כבר עכשיו לטלפון 03-5370332 ולקבל מאיתנו ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram