קריאיטיב לפרסומות ולתשדירים

צריכים תסריט לג'ינגל? תשדיר יעיל לרדיו? פרסומת שתעזור לשכנע לקוחות מתלבטים? חברת Audio ID מציעה ללקוחותיה שירותי קריאטיב עבור כל טקסט ומטרה. כחברה מובילה בתחומי הסאונד, הקריינות והמוסיקה, אנו יודעים היטב שהכל מתחיל ונגמר בניסוח מדויק, ויש לנו את הניסיון ואת אנשי המקצוע המתאימים כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר גם בהיבט זה.

סלוגנים וג'ינגלים

צוות הקופירייטרים שלנו יעזור לכל עסק ומוצר להציג את עצמו בצורה המתאימה לו ביותר. לסלוגן מוצלח ולג'ינגל קליט יש כוח שלא ניתן לזלזל בו, וכפי שאנחו מציעים הלחנה והפקה מוסיקלית ברמה הגבוהה ביותר. ביכולתנו להציע לכם גם את הניסוח הטקסטואלי הכי מדויק עבורכם.

תסריטים לפרסומות

הניסוח השיווקי לא מסתכם רק בסלוגן קליט. בין אם מדובר בתשדיר שמיועד לרדיו או בפרסומת שתשודר בטלוויזיה ותעלה לפלטפורמות דיגיטליות שונות, התסריט שלכם חייב להיות ברור ומהודק, כדי שתוכלו להעביר את המסרים שחשובים לכם באמת. שנים של עבודה על פרסומות ומסרים שיווקיים לימדו אותנו כל מה שצריך לדעת על קריאטיב למטרות פרסומיות, ואנחנו יודעים להתאים את הידע הזה לצרכיכם.

ניתוב שיחות ותשדירי המתנה

אחד התחומים בהם אנו מתמחים ב-Audio ID הוא הפקה והקלטה של תשדירים לניתוב שיחות וצליל המתנה עסקי. בתחום זה אנו מעניקים שירות מא' ועד ת', וזה כולל גם את כתיבת התסריט. לכל אחד יצא פעם להמתין על הקו של מוקד שירות כזה או אחר, ולכן כולנו גם יודעים כמה חשוב להתנהל נכון מול כלי זה. בשימוש נכון, מדובר בלא פחות מהזדמנות עבור בית העסק או המותג.

אנו מציעים שירות כתיבה קריאטיבית של המסרים בניתוב השיחות ובצליל ההמתנה, כדי שיישמעו רעננים ורכים. המטרה היא ליצור אווירה ייחודית למותג ולארגון באוזני הלקוחות, להעביר את המסרים הרצויים בצורה טבעית ונעימה.

רוצים לשמוע עוד?
לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-5370332
או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram