פנטון – צליל המתנה נעימה עסקי לסלולרי

ההשקעה השיווקית הכי טובה ומשתלמת שתוכלו לעשות עבור העסק שלכם

כולנו מכירים את מוסיקת ההמתנה והקריינות הנשמעת בחיוג למוקדים טלפוניים, יהיה זה המוקד של חברת הביטוח שלנו, חברת החשמל, מוקדי 106 של העיריות ועוד רבים אחרים. למעשה כל חברה גדולה שמכבדת את עצמה  משתמשת בצליל המתנה ממותג וייחודי . כהזדמנות לחשיפת המותג.

אבל האמת היא שבימינו שימושים רבים עברו לטלפון  הסלולרי. הטלפונים הסלולריים של העסק ושל העובדים השונים בהם הם משאב ששווה לנצל אותו. בעזרת צליל המתנה המותאם לעסק שלכם  ש-AudioID יכולה להפיק עבורכם.

צליל ההמתנה שלכם יכול לחשוף את שם העסק, את הייחודיות שלו ואת תחומי העיסוק שלו.  בעזרתו, תוכלו לחשוף בכל יום את המותג שלכם לעשרות, מאות ואף אלפי מתקשרים, בתלות בכמות העובדים וכמות השיחות היומית של עובדיכם. נוסף לחשיפה משמעותית המקלה על הלקוח ויוצרת היכרות מוקדמת שלו עם העסק, מהלך זה יוצר תחושת חיבור וסולידריות בין העובדים ובין הארגון בו הם מועסקים.

אפשר כמובן לבחור ולהשקיע קצת יותר ולקבל ג'ינגל מותאם אישית לעסק שלכם שכולל שירה של זמרים את שם המותג והסלוגן שלכם – שאלו אותנו על ג'ינגל עסקי.

album-art

Sorry, no results.
Please try another keyword
00:00

מה זה בעצם פנטון?

בתחילת שנות האלפיים, כשמכשיר טלפון סלולרי הפך מג'אדגט יקר ואקסלוסיבי למוצר חובה שנמצא בכל כיס, התפתחו הרינגטונים – צלצולים ניתנים להורדה והחלפה, תהיה זו גרסה מקוצרת של להיט מוכר או הקלטה אישית של בעל המכשיר. במהרה התרחבה הפרסונילזציה גם לצליל ההמתנה אותו שומעים המתקשרים. במקום צליל החיוג הרגיל, הפנטונים איפשרו לכל אחד להציג את עצמו בעזרת מנגינות נעימות, שירים אהובים או הודעה מוקלטת.

איך זה משתלם לעסק?

הראשונים לבחור בפנטונים היו בתי העסק הגדולים. חברות התקשורת, הסלולר, קופות החולים וגופים נוספים מיהרו לתרגם לעידן החדש את מוסיקת ההמתנה שלהם והפכו לנכס את מכשיר הטלפון שקיבלו העובדים מהעסק.

הפנטון העסקי מציע לעסק דרך שיווק יצירתית המתאימה לרוח הזמן. עבורך, זוהי דרך קלה ומהירה להציג ללקוח את העסק ואת זהותו. לקוח שזמן ההמתנה נעים לו יהיה קשוב יותר למה שיש לעסק לומר לו, בטח כשהמידע אליו הוא נחשף מוגש בצורה קלילה ומוסיקלית – המקלה על הבנת המסרים אף יותר. עבור הלקוחות, זוהי חלופה נעימה וכיפית לצליל החיוג הסטנדרטי, מה שמקל על השיחה הצפויה להתחיל ברגל ימין עוד לפני שנשמע ה"הלו" הראשון. כמובן שהפנטון המתאים מגדיל ומעצים את הרושם של המתקשר על העסק - זהו חלון ראווה וירטואלי שמייצר את הרושם הראשוני ומתייג אותנו כרציניים, שירותיים ובעלי מודעות ואיכפתיות ללקוחות שלנו. זאת הזדמנות מצויינת ליצור בידול מול המתחרים.

למה דווקא אצלנו?

כחברה המתמחה במיתוג קולי, מאחורינו למעלה מ-15 שנה של ניסיון בעבודת עם העסקים הגדולים והמצליחים במדינה. אנחנו עובדים ומלווים רשויות מקומיות ארגונים ומוסדות מובילים בכל התחומים ואת הלחנים שכתבנו אתם שומעים כל יום כמעט בכל מקום אליו אתם מתקשרים בנושאים כמו ביטוח, תיירות, ביטוח לאומי , נדל"ן ועוד. ממותגי ענק ועד לעסקים בינוניים וגדולים. עבורם התאמנו את הפתרונות המקצועיים והמדויקים ביותר.

רוצים להקליט פנטון עסקי?
לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-5370332
או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram