מוזיקת רקע למצגות

בימים של קדמה מרקיעת שחקים הסטנדרט הנדרש בכל צעד עסקי עולה בהתאמה לנסיקת הטכנולוגיה וכל מי שמציג חומר או טקסט נמדד בתשומת לב רבה על מידת ההשקעה והתחכום של אופן הצגת הדברים שלו. ביחס ישר לכך עולה בעקביות מנייתן של מצגות. הן מלוות פרזנטציות, כנסים, הרצאות, מוצרים, הדרכות ובעצם כל מקרה שבו מבקש אדם להציג רעיון בצורה חווייתית או ללוות טקסט.   
מצגות מרשימות – כך תעשו את זה
להלן ארבע כללי זהב שיישומם יבטיח מצגת מעולה שתרשים כל סוג של קהל בכל גיל ובכל דרג. כלל ראשון הוא תמצות. הרעיון במצגת הוא ללוות טקסט שמדובר בצורה פרונטלית. לא כדאי להקריא מתוך מצגות אלא אך רק להציג נקודות בצורה מתומצתת. זה טוב גם עבור המנחה שהמצגת ממקדת אותו על הדברים שהוא רוצה להגיד וגם עבור הצופה. אם הצופה איבד ריכוז הוא יוכל לחזור בין רגע לרצף ההנחיה על ידי העזרות במצגת.

כלל שני הוא שימוש באלמנטים ויזואליים. זה ידוע שבימינו ישנה מלחמה של ממש על הריכוז של הצופה שדעתו מוסחת מאד בקלות על ידי הסמארטפון שלו. הדרך הנכונה להבטיח שהצופים יישארו מרוכזים ואף מרותקים היא על ידי גיוון אלמנטים ויזואליים ושימוש באלמנטים כמה שיותר מתוחכמים ומעניינים. אנשים אוהבים מאד גרפים. תרשימי זרימה, תרשימים המציגים סטטיסטיקות ונתונים וכל סוג של גרף ברור ולא מסובך מדי. כדאי לשלב תמונות רלוונטיות שמעוררות מחשבה וכמובן גם וידאו. סרטון המשולב במצגת מאפשר הפוגה לריכוז והצגת הנתונים באופן שנתפס קל יותר. הכלל השלישי שהוא כלל ברזל עבור כל מצגת מצוינת הוא מוזיקת רקע למצגת.

מוזיקת רקע למצגות
רבים מתלבטים באיזו מוזיקת רקע למצגת לבחור. ההמלצה היא כדלקמן. אם מדובר במוזיקת רקע שרצה לאורך המצגת, כדאי לבחור במוזיקה ניטרלית ואינסטרומנטלית (נטולת מילים) שלא "תגנוב" את הפוקוס של הנושא העיקרי וערוצי ההנחיה שנבחרו כדי להביע אותו. אם לעומת זאת יש צורך בקטע קטן שמטרתו לייצר מתח, להרים פוקוס או למקד את תשומת הלב לפני קטע חשוב אפשר להכניס קטע מוזיקה שיהיה דווקא דומיננטי וזאת כדי להסב את תשומת ליבם של הצופים. כאשר בוחרים מוזיקת רקע למצגות חשוב לתת את הדעת על נשוא הקניין הרוחני.
אם למשל אתם מרצים לקבוצה גדולה של אנשים שאתם לא מכירים אתם חושפים את עצמכם לסיכון של דיווח אם תשתמשו בשירים השייכים ליוצרים. מה גם שאין לדעת לאן המצגת יכולה להמשיך ולהתגלגל. לכן מומלץ לרכוש מוזיקת רקע מקורית למצגת.

AudioID היא החברה מספר אחת בארץ למיתוג קולי לעסקים. עם ניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים בתחום אנו נדע להתאים עבורכם את הפתרון הווקאלי המושלם שיקפיץ את המוצר או השירות שלכם לליגה הבאה. חייגו עכשיו לטלפון 03-5370332 ובקרו אותנו באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram