מעטפת מוסיקלית וצלילים לאפליקציות

העידן הדיגיטלי מביא איתו אפשרויות חדשות לבתי עסק ולמותגים, ואפשרויות אלה מצריכות התאמות משלהן. בשנים האחרונות הולך ומתעצם הצורך להפגין נוכחות ברשתות החברתיות, זאת בנוסף להפעלת אתר אינטרנט לעיתים אף לאפליקציה ייעודית עבור השירות שלכם. הפלטפורמות השונות האלה מצריכות אחידות עיצובית שתאפשר ללקוח לזהות את המוצר או העסק במבט חטוף. אך השימוש בדיגיטל מאופיין בהיותו דינמי ואינטראקטיבי – הוא כבר איננו מאופיין בתמונות דוממות אלא בפנייה לחוש השמיעה לא פחות מאשר לראייה, וחשוב לשמור על אחידות עיצובית גם באספקט זה.

Audio ID מציעה ללקחותיה יצירה של צלילים מותאמים אישית לצרכים שונים – למשל צלילים ומחוות קוליות לאפליקציות, או חתימה מוסיקלית אינסטרומנטלית לשימוש בסרטונים או בפרסומות.

צלילים לאפליקציות

זוכרים את צליל ה"או-הו" המזוהה עם תוכנת המסרים ICQ? זוהי דוגמה מוצלחת לצליל פשוט שהפך לחלק מהותי מהמותג שאחראי לו. דוגמאות אחרות אפשר לשמוע סביבנו כל הזמן – צליל ההודעה הנכנסת בצ'אט של פייסבוק, הצופר שמסמן כי המונית שהזמנתם ב-Gett כבר הגיע או הצליל שנשמע באפליקציית Wolt לאחר שנציג מסעדה קיבל את הזמנת המשלוח.

סדרת צלילים מזוהים, המקושרים לפעולות מסוימות המבוצעות דרך האפליקציה, הופכת את חווית המשתמש לטובה הרבה יותר ומקלה על הלקוח. במקום להסתפק בשקופית טקסט על המסך, הצלילים נותנים אינדיקציות בדבר סיום פעולה או מעבר ממודול למודול, הכל על פי סגנון ואופי המותג או האפליקציה וסוגי הקהלים והצרכים שהוגדרו בבריף השיווקי שלה.

חתימה מוסיקלית

החתימה המוסיקלית (בלי להתבלבל עם הלוגו המוסיקלי) היא צליל או סדרת צלילים המזוהה עם עסק או מותג. ניתן להשתמש בה בסיום או בתחילת סרטונים ופרסומות, ג'ינגלים ברדיו, בפתיחה או בסגירה של אפליקציה, בטלפון ועוד. החתימה יכולה לכלול שירה, שם או סלוגן, אך גם להיות אינסטרומנטלית (נטולת מילים) לחלוטין. תחשבו על הלוגואים המופיעים בתחילת או בסיום סרט או פרק סדרה, ומלווים תמיד בסאונד שהופך למזוהה עם חברת ההפקה או האולפן.

זהות מוסיקלית כזו נשמרת לאורך זמן ויוצרת קשר אינסטנקטיבי בין הצליל והמותג לאורך זמן. בצורה זו, המותג נשאר בתודעתו של הלקוח. Audio ID תדע להפיק עבורכם חתימה מוסיקלית מזוהה במגוון סגנונות על פי דרישת הבריף.

זקוקים לסאונד לאפליקציות ולנכסים דיגיטליים?
לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-5370332
או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram