הפקות פרסום ברדיו

אודיו אי די מתמחה בשירותי הפקה מלאים לפרסום ברדיו . 

מה חבילת הפקות פרסום ברדיו שלנו כוללת?

שירותי אולפן

ההפקות תבוצענה באולפני הבית שלנו ברמת גן, במתחם הבורסה . באולפנים , מיטב הציוד והיכולות והם נחשבים למתקדמים ביותר שיודע להציע תחום הסאונד בישראל. 

כתיבת מוסיקה מקורית

מוסיקאי החברה יכתוב עבורכם מוסיקה מקורית ייחודית וזכירה שתישאר בראש המאזין לאורך זמן ותייצר בולטות מול ג`ינגלים אחרים במקבצי הפרסומות. 

שירותי קריינות

כלקוחות שלנו תוכלו ליהנות משירותי קריינות מלאים כולל אפשרות לקריינות "משוחקת" ולבחור מתוך מגוון של קריינים וקריינות. אודיו אי די תעמיד לרשותכם גם מגוון של קריינים בשפות זרות עבור סרטונים, קמפיינים או כל צורך אחר בישראל וברחבי העולם. 

ספרייה מוסיקלית עשירה של מאות טראקים

במידה שתבחרו בהפקה צנועה יותר, תעמיד אודיו אי די לרשותכם ספרייה מוסיקלית עשירה במנעד רחב של סגנונות, הכל בהתאם לצרכים של הקמפיין שלכם או החומרים אותם תצטרכו להפיק. 

שירותי עריכה וסאונד

אודיו אי די תדע לספק לכם שירותי עריכה מלאים הכוללים את כל מה שנדרש לרבות : עריכות סאונד, המרות לכל פורמט שנדרש, עבודות מיקס ומאסטרינג. 

קריאטיב וקופירייטינג

אודיו אי די מספקת ללקוחותיה גם שירותי קריאטיב וקופירייטינג עבור הפרסומות באיכות גבוהה ובמחירים תחרותיים.

התאמת חומרים קיימים

במידה שתזדקקו להתאמות עבור חומרים קיימים , נדע לתת גם לכך מענה הכולל יצירת סגירים ממותגים לתשדירי חסות או לפרסומות קצרות ברדיו . 

זמרים וזמרות

אודיו אי די תוכל להמליץ, לייעץ ולספק לפרוייקט שלכם זמר או זמרת בהתאם לצרכים ולמטרות הבריף השיווקי. למעשה, תיתן לכם אודיו אי די שירותי ייעוץ מוסיקלי מלאים הכוללים יכולות ביצוע ברמה הגבוהה ביותר . 

עיבודים מוסיקליים חדשים

אודיו אי די מבצעת עבור לקוחותיה עיבודים חדשניים ליצירות או חומרים קיימים , לרבות יצירת Covers ללחנים מוכרים ואהובים תוך מתן חיות חדשה ומרעננת לשיר מוכר וייעול תשלומי זכויות היוצרים.

אתם מוזמנים להקשיב למגוון הפקות שביצענו עבור לקוחותינו.

album-art

Sorry, no results.
Please try another keyword
00:00

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram