רדיו צליל טלפון

מה הקשר בין שלושת המושגים: רדיו צליל טלפון? ומה העסק שלכם יכול להרוויח מהקשר הזה?
על ווקאליות, מוזיקה ותקשורת בין בני אדם.    
רדיו
יש שחושבים שמנייתו של הרדיו ירדה במאה ה-21 אך נתונים מראים כי דווקא ההפך הוא הנכון. מעבר להאזנה לרדיו שכמותה כמו בכל השנים: ברכב, כמוזיקת רקע במקומות עבודה, בוקר שבת בבית, בחדר הכושר וכיו"ב, כיום ישנה מגמה חדשה ופופולרית של שידור ברשת ובאפליקציות שונות ומגוונות המתאפשר אודות לטכנולוגיות חדישות. טכנולוגיות אלו מביאות עמן איכות סאונד שלא נראתה כמותה מעולם עדיין וביחס ישר לכך גם חיבור חזק יותר למאזין. שיווק ופרסום ברדיו באמצעים ווקאליים הנן מניות חזקות שמוכיחות את עצמן כאסטרטגיה סולידית יציבה.

צליל
רוב בני האדם הם יצורים מוזיקליים. אוהבים לשמוע מוזיקה, מגיבים באופן אינטואיטיבי לצלילים ומגיבים בצורה רגשית לצליל שנוגע בנו. זו הסיבה שקריינות היא מקצוע מכניס ובעל ערך רב בעולם השיווק והפרסום. עיצוב הפסקול הוא אחד השלבים החשובים ביותר שעוברים בדרך ליצירת ג`ינגל או פנטון מושלם.

טלפון
חשוב לתת את הדעת גם על כל מה שקשור לטלפון. חישבו על זה שזוהי התחנה הראשונה שאליה מגיע הלקוח הפוטנציאלי שלכם בדרך לקבל מכם שירות. הלקוח שמחייג אליכם הוא הליד האיכותי ביותר שיכול להיות. אם הוא מחייג, סימן שהוא מעוניין בשירות. אם הוא מחייג דווקא אליכם סימן שהוא כבר קרא עליכם או קיבל המלצה מחבר. אתם רוצים לרתום אותו אליכם ולייצר זיקה כבר מהשניות הראשונות שהוא פונה אליכם. לכן חשוב מאד לייצר זהות ובידול באמצעות התאמת פתרונות מיתוג קולי לטלפון של העסק.


נעים מאד, AudioID. רדיו, צליל, טלפון - זה אנחנו. עם ניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים דרך כל ענפי המשק הישראלי אנחנו כיום החברה המקצועית והמנוסה ביותר בכל הספקטרומים השונים שקשורים למיתוג קולי לעסקים. התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 03-5370332 ובקרו באתר שלנו להתרשמות. מבטיחים לכם שתהיו מרוצים מהתוצאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram