עריכת סרטונים

בעידן עתיר המידע של היום, אנשים מוצפים בגירויים מסוגים שונים. תשומת הלב של הצופה היא מצרך יקר ערך והדרך היעילה ביותר למשוך אותה אלינו היא באמצעות סרטונים. יותר ויותר בשיווק והעברת מסרים לקהל שלהם בפורמט של סרטונים וככל שעולה השימוש כך יש חשיבות לאיכות הסרטון ולאופן בו עורכים אותו על מנת להעביר את המסרים בצורה הטובה ביותר.

החשיבות של עריכת סרטונים מקצועית

עריכת סרטונים היא מלאכה מורכבת ויש צורך לצבור מומחיות בכדי לבצע אותה באופן יעיל ומדויק. סרטון טוב הוא סרטון שמשרת את המטרה שלשמה הופק, מעביר את המסר המתבקש, מעורר תחושות או מחשבות אצל הצופה ובסופו של דבר מקדם אותו לעבר תוצאה הרצויה. הרשת מלאה בסרטונים מגוונים ברמות עריכה שונות וככל שיש יותר תוכנות או אפליקציות המאפשרות עריכת סרטונים עצמאית כך אנשים רבים עורכים סרטונים ובהתאמה גדלה החשיבות של עריכה מקצועית שתעביר נכון את המסר הרצוי ותסב את תשומת ליבו של הצופה דווקא אליכם.

 

מה בין עריכת סרטונים לבניית בניין?

ווידאו מורכב מחלקים רבים: רעיון, מטרה, תכנון, תסריט, צילום, תמלול ועוד. סך כל הפעולות מתנקזות לשלב עריכת סרטונים. זהו חלק קריטי שעשוי להכריע בין סרטון טוב שמושך את העין של הצופה ונשאר בתודעה, לבין סרטון שלא משיג את מטרתו. באופן מטאפורי, יצירת סרטונים היא כמו בניית בניין, כאשר שלב העריכה מדמה את שלב הגימורים. אין טעם להשוות בין בית מעוצב בו ניכרת חשיבה ודיוק בכל הפרטים הגדולים והקטנים, לבין בית סתמי שרק עומד בתקנים סטנדרטים.

עריכת סרטונים – האם כל אחד יכול לבד?

סרטונים הם פורמט פופולרי שמתפתח באופן תמידי. בעלי עסקים קטנים וגדולים, חברות, ארגונים, מובילי דעת קהל וגם אנשים פרטיים יוצרים סרטונים למטרות שונות. כיום יש מגוון גדול של כלים המקנים כמעט לכל אחד את האפשרות ליצור סרטון, לצלם, להקליט ולערוך בעצמו. יחד עם זאת, הפקה של סרטון איכותי ברמה גבוהה, דורשת זמן, פניות, אמצעים משוכללים ומקצועיות רבה. אולי זה לא נראה כך, אך העבודה שעומדת בבסיס עריכת סרטונים היא רחבת היקף, אינטנסיבית ולוקחת זמן רב, לכן כדאי להיעזר בשירותים של חברה מנוסה ואמינה שיש לה   את המשאבים והידע הדרושים      ושביכולתה לבצע  עבורכם את עריכת הסרטונים, באופן שיגרום לכם ולמסר שלכם לבלוט בשטח להישאר  בתודעה ולבלוט לעומת מתחרים

עריכת סרטונים בדיוק בשבילכם

חברת אודיו איי די מציעה שירות של עריכת סרטונים שיגרמו לווידאו שלכם להיראות מקצועי ואיכותי. אנו מתמחים ביצירת סאונד ווידאו לעסקים ויש לנו מגוון מסלולים, שירותים ופתרונות מעניינים. לאחר אפיון הפרויקט שלכם, נדע למצוא לכם מענה מותאם ומדויק הכולל שירות של עריכת סרטונים והצעת מחיר מותאמת אישית. הניסיון העשיר שלנו והעבודה המגוונת עם בעלי עסקים וארגונים שונים מאפשרים לנו לבצע עבורכם עריכת סרטונים שמובילה לתוצאות ומקפיצה את הווידאו שלכם בכמה רמות .

לפרטים ולקבלת הצעת מחיר
לפרטים נוספים פנו עוד היום לאודיו אי די בטלפון 03-5370332
או כתבו לנו בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram