מיתוג ויזואלי / קצר וקולע

עד היום וידאנו שתישמעו מצוין. עכשיו אתם יכולים גם להראות מצוין. לאורך השנים התמחינו ב-Audio I.D בסוגים מגוונים של סאונד ואודיו, שמצטרף כעת לשירותי וידיאו שונים. התוצאה היא שירות מקצה לקצה של תוכן אודיו-ויזואלי, החל ממתן שמות (ניימינג) לעסק, למוצר או לשירות חדש, דרך מיתוג ולוגו, המשך באנימציה לחתימת המייל שלך או למצגת, או כלי יעיל ביותר - סרט להגברת החשיפה באורך 6 שניות כחסות לטלוויזיה או באמפר יו-טיוב – אנחנו יודעים לספר את הסיפור שלך: קצר וקולע!

יתרון משמעותי בשירות הכולל של מיתוג אודיו-ויזואלי הוא האחדה של המיתוג העסקי שלכם במדיות השונות – מצד אחד המענה הקולי של העסק, מצד שני פרסומות או סרטי תדמית והדרכה. אחידות כזו מאפשרת יצירת תמונה מיתוגית ברורה המשותפת לכל תוצר היוצא תחת ידי העסק או החברה, ומשמרת את הקשר הרגשי של הלקוח עם המותג.

חתימה ויזואלית ייחודית ניתנת לשימוש לכל מטרה עסקית המשלבת וידיאו – סרט תדמית, פרסומת, חסות טלוויזיונית, סרטונים ויראליים, סרטי הדרכה ועוד. פנו אלינו עוד היום כדי לשמוע פרטים נוספים על היתרונות ותהליך העבודה על מיתוג ויזואלי.

לפרטים ולקבלת הצעת מחיר
לפרטים נוספים פנו עוד היום לאודיו אי די בטלפון 076-5993322
או כתבו לנו בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 076-5993322
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram