אודותינו

AUDIO-ID   הינה החברה המובילה בישראל בתחומי המיתוג המוסיקלי, הפקת סרטי ווידאו ופתרונות קריינות לכל המדיות והפלטפורמות. בין מגוון השירותים שלנו תמצאו :הלחנה של לוגו מוסיקלי, הפקות וידאו מגוונות, ג'ינגלים לרדיו, קריינות לסרטונים ובהפקת תשדירי קריינות לכל סוגי המרכזיות בכל השפות לארגונים, מותגים וחברות, מוסדות ועסקים מקומיים ובינלאומיים.

בין לקוחות החברה נמנים מאות מהארגונים והמוסדות הגדולים והמוכרים בתחומם בתוכם: חברת החשמל, ביטוח לאומי, עיריית תל אביב יפו, קבוצת כלל ביטוח, מרכז רפואי איכילוב ועוד מאות רבות של לקוחות מובילים בתחומם.

החברה נחשבת לחלוצה בתחום בישראל וברקורד שלה מאות  פרויקטים מוצלחים ומוכרים. החברה פעילה בבעלות המותג Audio id קיים ומוכר בשוק העסקים הישראלי בשוק כבר קרוב ל 20 שנים.

לפרטים ולקבלת הצעת מחיר
לפרטים נוספים פנו עוד היום לאודיו אי די בטלפון 03-5370332
או כתבו לנו בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

החברה הינה בבעלות פרטית ומנוהלת ע"י רן ניצן שמשמש כמנכ"ל החברה והינו בעל רקורד ניהול בכיר בחברות מובילות כגון סלקום, בזק בינלאומי ודן אנד ברדסטריט בתחומי השיווק, המכירות והפיתוח העסקי.

החברה מלווה במגוון אנשי מקצוע ביניהם המוסיקאי הנרי ברטר שאחראי על כתיבת מרבית הלחנים,  חלוץ ומוביל בתחום המוסיקה לעסקים ובעל מוניטין רב בכתיבתם של ג'ינגלים מזוהים ומוכרים גם למוסדות ועסקים וגם למפלגות ולמועמדים לבחירות וכן הבמאי והיוצר אורן מיוחס שביים והפיק אלפי סרטונים למותגים ולחברות ומשרדי הפרסום המובילים והמוכרים בישראל.

AUDIO ID   מתמחה בכתיבת לחנים מקוריים, המותאמים במיוחד להשמעה בטלפון, המשקפים את ההוויה, החזון והחוויה שרוצה ארגון להעביר ללקוחותיו. המוסיקה המולחנת מביאה בחשבון את פסיכולוגיית הממתין ותחושותיו בעת ההמתנה ,על מנת להפוך את המגע שלו עם הארגון ואת זמני ההמתנה שלו לרכים וחיוביים ככל האפשר, תוך ניצול הבמה והמדיה להעברת מסרים שמשרתים את הארגון ומתחשבים בצורכי הלקוח בצורה המיטבית.

אודיו אי די עובדת עם מיטב הקופירייטרים, אנשי הסאונד, והנגנים.

שירות מרכזי ודומיננטי מאוד בפעילות החברה הוא שירות הקריינות שניתן על בסיס שוטף ובהיקפים גדולים למגוון רחב של לקוחות עסקיים קטנים בינויים ועם הגדולים בישראל בתחומם.

שירות זה כולל בתוכו סיוע בבנייה חכמה של התכנים במערכות  הIVR על מנת להנעים את זמן ההמתנה ולהעביר ללקוח הממתין את המסרים הנכונים, באורך הנכון בכל שפה נדרשת ובכל מבטא  באופן רהוט ונעים כולל אפשרות לנסח את המסרים באופן קריאטיבי על מנת להעביר תחושות שרצויות ומזוהות עם המותג.

הכל תוך הבנה וארגון החומר בהתאם לנדרש בחוקי הנגישות הדנים במותר ובאסור במדיה הטלפונית של ארגונים נותני שירות.

ל-AUDIO ID  ספרייה מוסיקלית בלעדית ועשירה מאוד המשרתת את אלפי לקוחותיה בעיקר בסגמנט ה-SMA.

לחברה צוות קריינים איכותי ומקצועי ויכולת לספק כאמור שירותי קריינות במגוון רחב של שפות בלוחות זמנים המותאמים לצורכי הלקוח תוך מתן שירות מעולה וגמישות מרבית.

אודיו אי די מנהלת שיתופי פעולה ייחודיים עם פלטפורמות תקשורת ופרסום מובילים בישראל ביניהן: בזק, פרטנר  קבוצת זאפ, בזק בינלאומי, יועצי תקשורת וחברות קול סנטר.

בין לקוחותינו

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram