תמלול תרגום ועריכת כתוביות

עבדתם על תסריט, שכרתם צוות ואתם מוכנים לצלם את הסרטון המושלם לקידום העסק שלכם. עכשיו אתם רק צריכים להעביר את כל המידע הנחוץ לצופה, אבל איך עושים את זה נכון? איך משלבים קריינות בסרטון בצורה שתתאים לקצב שלו? ומה לגבי כתוביות ותרגום התוכן לשפות נוספות?

שירותי תמלול תרגום לתוכן

ב-Audio ID אנחנו דואגים לכל האספקטים הטכניים של קריינות ותרגום סרטונים. הניסיון והידע המקצועי שלנו מאפשר לנו להציע את החבילה השלמה וללוות את התהליך לכל אורך הדרך: משלבי ההפקה הראשוניים דרך הקלטה ברמה המקצועית הגבוהה ועד לשלב הסופי של עריכת סאונד, הטמעה ותזמון הקריינות בסרטון הסופי.

כתוביות לסרטונים במגוון שפות

בנוסף, אנו מציעים שירותי תמלול  של סרטונים משפות אחרות לעברית ולהיפך. כשיש לכם סרטון מוכן בשפה זרה ותרצו להגיש אותו בשפה העברית, אודיו אי די תוכל לבצע עבורכם תמלול של הסרטון , תרגום שלו , ביצוע של קריינות חדשה בשפת היעד, הטמעה של הקריינות החדשה בסרטון ועריכת כתוביות. התרגום שנספק יכול להיות תרגום ישיר או תרגום רעיוני, המתאים את הטקסטים והרעיונות לקהלים שונים ברחבי העולם.

מה אנחנו מציעים:

 תמלול:

Audio ID תתמלל עבורכם סרטונים שמקורם בשפות זרות (לדוגמא באנגלית או בערבית) וכמובן שפות נוספות. את הטקסט המתומלל ניתן לצרף ככתוביות, לפרסם בפורמט טקסט באתר החברה או ברשתות החברתיות, או לתרגם לשפות אחרות.

תרגום:

אנו נדע כיצד לבצע תרגום נכון של סרטונים בשפות זרות לעברית, תוך הקפדה על כללי השפה, שמירה על ההקשרים הנכונים ושימור רוח הסרטון. התרגום יכול להיות נאמן למקור או כזה שהותאם למקום ולקהל היעד ("תרגום רעיוני").

קריינות:

נדע לבצע קריינות נכונה, תוך שימוש בקריינים מתאימים. יש לנו ניסיון עשיר בעבודה ומגוון של אנשי מקצוע מעולים, ואנו מקפידים על איכות הפקה גבוהה  ביותר – כאשר ההגשה היא ברוח הרצויה ללקוח ונגזרת מהסרטון שהועבר לנו.

כתוביות:

יצירת כתוביות ועריכתן לתוך הסרטון בשפה הרצויה. כתוביות הן כלי חשוב המאפשר להנגיש כל סרטון לקהלים בשפות שונות ולצופים חירשים וכבדי שמיעה, כמו כן עיוורים ובעלי לקויות ראייה המשתמשים בתוכנות הקראה אוטומטית.

תזמון סאונד:

עריכת סאונד הקריינות לתוך הסרטון בשפת היעד. כאשר יוצרים סרטון ועושים שימוש בכלי חשוב זה, הביצוע חייב להיות ברמה מקצועית. מזל שזאת בדיוק המומחיות שלנו!

בנוסף נוכל לשלב עבורכם מוסיקת רקע מותאמת לרוח הסרטון ולתזמן גם אותה לתוך הסרטון.

זקוקים לתמלול ותרגום כתוביות? רוצים ללמוד עוד על קריינות?
לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-5370332
או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram