סרטי הדרכה

אחד מהכלים השימושיים ביותר בארגז הכלים העסקי בימינו הוא סרט הדרכה. סרט הדרכה מוצלח יאפשר לכם להעביר אינפורמציה ללקוחות או לעובדים בצורה מהירה, יעילה ונוחה. הדבר יחסוך זמן יקר לעובדים ונותני שירות, ויאפשר לכל צופה לרענן את הידע ואת תהליך השימוש במוצר שלכם במידת הצורך גם לאחר הצפייה הראשונית.

סרט ההדרכה יכול לשמש מספר רב של צופים מסוגים שונים.  למשל, אפשר להשתמש בו על מנת להדריך צוותי מכירות ושירות לקוחות, להטמיע טכנולוגיות או שיטות חדשות, לשפר את השירות של החברה או לרענן נהלים חשובים. שימוש אפשרי נוסף הוא הצגת מוצר חדש, אפליקציה או שירות אינטרנטי, בצורה שתאפשר גם לאחרון הלקוחות להבין כיצד להפעיל אותו. סרטון "איך זה עובד" יכול להקל על לקוחות שאינם מורגלים לסביבה דיגיטלית בצורה יעילה יותר מהוראות בעל פה או בכתב.
צריך סרט הדרכה? פנו אלינו עוד היום! במסגרת העבודה המשותפת אתכם, נכתוב תסריט חד וברור, נשלב בו מסרים שיווקיים יעילים, נוסיף את המוסיקה המתאימה ונתבל את הכל עם קצת קצב והומור שיהפכו גם תוכן שנראה יבש על הנייר למדליק ומושך את העין.

לפרטים ולקבלת הצעת מחיר
לפרטים נוספים פנו עוד היום לאודיו אי די בטלפון 03-5370332
או כתבו לנו בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram