מחיר שירותי קריינות מקצועית

אנחנו שומעים אותה כל יום – הרבה פעמים ביום. היא מציפה את תודעתנו ומטמיעה בה זיכרונות שהולכים אתנו לפעמים עשורים ארוכים קדימה אך לא מרבים לתת עליה את הדעת. ברוכים הבאים לעולמה של קריינות מקצועית. 
קריינות מקצועית: תעודת זהות
מקצוע הקרינות הוא מקצוע רחב מאד. כל מי שמקריין אל מול טקסט נחשב קריין. אלה לא רק הקריינים של הג`ינגלים ברדיו ובפרסומות בטלוויזיה. גם מה שעשו אסי עזר ורותם סלע בין קטעי הסולו ב"הכוכב הבא לאירוויזיון" נחשב קריינות. אחת המיומנויות הנדרשות למנחה היא קריינות מקצועית. בדיוק כשם שגרפיקאי מוכשר הוא בדרך כלל מי שיודע לצייר. אם כן, ישנם מספרים סוגים של קריינות. כזו המתנהלת בשקיפות אל מול מצלמה או כזו שלא מתנהלת בשקיפות אלא על גבי Voice Over.

שיווק באמצעות קריינות – מחיר
אין צורך לפרט אודות היתרונות של קריינות. רק תחשבו על ג`ינגלים שלא באמת יעזבו את הראש שלכם אף פעם. אפילו ג`ינגלים שמעתם לפני 25 שנים כמו "תפו-תפו-תפוזינה" או – "הקש על החמש ביטוח ישיר". אם אתם קצת יותר צעירים והג`ינגלים האלה לא מוכרים לכם אתם בוודאי מכירים את "הכי קרוב אליך, אמא" של מטרנה או "הולכת על הכי גדול, מתאים לי". הג`ינגל כבר נטמע בתת המודע שלכם ופעם הבאה שאתם מול מדפי הסופר או בסיבוב קניות בקניון, המותג ירגיש לכם אהוב ומוכר כמו בן משפחה ותיק. זהו כוחה של קריינות. מחיר של שירותי קריינות יכול להיקבע במספר אופנים: לפי מילה, לפי שעת קריינות או לפי סשן. לעיתים גם לפי תסריט.

אנחנו AudioID. החברה בעלת ההתמחות המקצועית המעמיקה ביותר והניסיון העשיר ביותר בכל הקשור לקריינות בארץ. את מרבית הג`ינגלים ששמעתם ברדיו, בטלוויזיה או בהמתנה לספקי השירות האהובים עליכם, אנחנו עשינו. רוצים להיווכח? מוזמנים לעיין בתיק העבודות שלנו. אנו יודעים לספק שירותי קריינות בעברית, אנגלית, רוסית, ערבית ועוד שפות רבות. התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 03-5370332 וקבלו ייעוץ ראשוני במתנה מהמקצוענים מספר אחת במדינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram