קריינות לפרסומות

פרסומות מורכבות ממספר אלמנטים. צריך להיות להן מסר ברור, תסריט קולח וקולע, מוזיקה ותמונה טובה שיתפסו את האוזן ואת העין. רובד חשוב נוסף הוא קריינות פרסומות.    
קריין פרסומות – דרישות
מה שמשותף לאנשי קריינות פרסומות הוא מצלול קולם הרדיופוני, הנהיר ומלא הכריזמה. קריין פרסומות צריך להיות אדם בעל קול נעים שמגרה את המאזין להמשיך להקשיב אבל גם קול בוגר ובשל. אם מדובר בגבר, כדאי שזה יהיה קול בס גברי ואם מדובר באישה גם שם צריכה להתבטא נשיות בשלה ובוגרת ובקול. אנחנו נמשכים לקולות שמייצרים אצלנו תחושות ביטחון, נעם ואפילו יציבות. קול גברי חזק ויציב ישדר אלינו תחושות של הגנה, אמינות ונחת.

סקאלה רחבה של מצלולי קול
חברות רציניות שמציעות שירותים של קריינות לפרסומות מציעות בדרך כלל סקאלה רחבה של טונים ומצלולים מתוכם ניתן לבחור. את ההתאמה של תשדיר הפרסומת המדובר כדאי לבחור בהתאמה לטון המבוקש על פי המהות של התסריט ושל המוצר, או השירות, שהפרסומת מבקשת לפרסם. גם קהל היעד הוא פרמטר חשוב במשוואה הזו. אם לדוגמא מדובר בקהל יעד של ילדים קטנים לא נרצה כנראה להשתמש באותו קריין פרסומות שהיינו מבקשים להשתמש בו לפרסומת של קצף גילוח עבור אנשי עסקים. כפי שאמר פרופסור מרשל מקלוהן "המדיום הוא המסר". אנחנו מעבירים את המסר שלנו דרך אופי הקול של הקריין שלנו ועל כן חשוב לתת את הדעת ולבצע בחירה מושכלת תוך התייעצות עם גורם מקצועי מנוסה ומיומן.

קריינות לפרסומות בארץ ישראל
אז למי שייכים אותם קולות שאנחנו שומעים חדשות לבקרים בכל ערוצי התקשורת אליהם אנחנו חשופים? הנה שלושה קריינים שאת קולם אתם מכירים בוודאות. חמי סלמון בעל קול גברי עמוק שאנחנו מכירים מפרסומות למותגים שנתפשים גבריים כמו רכבים, נדל"ן או אלקטרוניקה. חיים גל שקולו הוא מעט גבוה יותר ורך יותר ואותו ניתן לשמוע הרבה פעמים בפרסומות למותגים ניטרליים כמו טלוויזיה וקולנוע או תשדירי הסברה. האחרון עונה לשם מושיקו שטרן וקולו מאופיין בנימה צעירה ובטון רגיש יותר. שמעתם אותו בתשדיר הנוגע של עמותת "עזר מציון" למשל.

אנחנו AudioID חברה מקצועית העומדת בחוץ חוד חנית הטכנולוגיה בארץ ובעולם עם ניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים בתחום הקריינות והמיתוג קולי. אנחנו יודעים שיש לכם הרבה שאלות ואנחנו נשמח לענות עליהן. אנחנו מזמינים אתכם לצלצל ממש עכשיו לטלפון 03-5370332 ולקבל מאיתנו יעוץ ראשוני ללא עלות. מוזמנים לקרוא עוד על שירותי הקריינות שלנו כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודיו ID | מיתוג קולי לעסקים

התדהר 5, רעננה, ת.ד. 4141
טלפון : 03-5370332
פקס : 03-5370297
© 2021 כל הזכויות שמורות לאודיו ID | בניית אתרים | עיצוב | קידום
Top
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram